Охорона житла - важливий аспект у житті кожної людини
Життя кожної окремо взятої людини завжди повинна бути в безпеці. При цьому зовсім не важливо де він знаходиться в певний проміжок часу. Вирушаючи в дорогу, людина повинна уважно ставитися до правил дорожнього руху, а перебуваючи в будинку або квартирі відчувати комфорт і безпеку.
Підйом ринку розумного будинку активно триває
Приблизно 130 мільйонів компонентів Розумного Дому буде придбано по всьому світу в 2017 році. Даний прогноз повідомляють експерти консалтингової компанії IHS Markit. У 2016 році продаж елементів розумного будинку склала 80 млн, що значно більше ніж у 2015 році.
Переваги оренди квартир
Вирушаючи по роботі або на відпочинок в інше місто, перед багатьма постає питання житла. Де можна оселитися на невеликий термін, наприклад, кілька днів або тиждень?
Что такое ip камера и как она работает

Ip видеокамеры – это цифровое наблюдение, которое передает через сеть Интернет видеоиллюстрацию, пользуясь IP-протоколом. (Internet Protocol – базовый сетевой протокол, который обеспечивает маршрутизацию пакетов).

Системи відеоспостереження «не для охорони» активно розвиваються
В сьогоднішній час, комплекси відеоспостереження не тільки динамічно розвиваються, а й роблять серйозний вплив на еволюцію ринку безпеки, вважають експерти. Причому, попит на даний напрямок зростає не тільки в охоронному сегменті, але і успішно завойовує своє застосування серед інших секторів бізнесу. Основним споживачем відеоспостереження «не для охорони» є роздрібні мережі, місця для контролю транспортного руху, система Інтернет речей.
Интересные материалы читать все
Життя кожної окремо взятої людини завжди повинна бути в безпеці. При цьому зовсім не важливо де він знаходиться в певний проміжок..
Охорона житла - важливий аспект у житті кожної людини
Приблизно 130 мільйонів компонентів Розумного Дому буде придбано по всьому світу в 2017 році. Даний прогноз повідомляють експерти..
Підйом ринку розумного будинку активно триває
Вирушаючи по роботі або на відпочинок в інше місто, перед багатьма постає питання житла. Де можна оселитися на невеликий термін,..
Переваги оренди квартир
29 апреля 0 комментария
Ip видеокамеры – это цифровое наблюдение, которое передает через сеть Интернет видеоиллюстрацию, пользуясь IP-протоколом...
Что такое ip камера и как она работает
28 апреля 0 комментария