Особливості застосування колючого дроту
Колючі шипи одночасно володіють одночасно надзвичайною гостротою і достатньою пружністю. Залежно від призначення колючого дроту шипи АКС можуть мати не тільки різну величину, а й форму, а також інтервал. Крім того, вони виробляється з високоякісної сталі, яка практично не піддається впливу корозії. Термін їх служби складає не менше 25 років.
Сейф в интерьере гостиничной комнаты
Сейф является неотъемлемой частью любого солидного гостиничного номера – если в номер класса «Эконом» его установка является излишней, то в номера более веского класса установка электронного сейфа очень важна, и без его наличия многие люди попросту не захотят останавливаться в отеле.
Особливості колючого дроту
Колюча стрічка проводиться методом холодного штампування на пресах і являє собою оцинковану сталеву стрічку з численними шипами. У більшості випадків даний вид колючого дроту використовується на етапі виробництва готових металоконструкцій. На відміну від двох інших видів вона має відносно низьку міцність і може піддаватися пластичного деформації. У зв'язку з цим колюча стрічка практично не використовується в якості самостійного елементу захисту.
Колючий дріт. Види і ефективність
Уже багато років колючий дріт стоїть на сторожі різних об'єктів, де потрібна надійна охорона від проникнення. Цей елемент огорожі вперше почав застосовуватися в кінці 19-го століття в якості огорож пасовищ для худоби. Однак по закінченню багатьох років вона стала широко застосовуватися для охорони військових об'єктів, а також для укріплень споруд і будівель оборонного характеру.
Видеонаблюдение для дома и дачи

Сегодня многие хозяева частных домов и дачных домиков все чаще сталкиваются со случаями проникновения на территорию посторонних лиц с целью грабежа и легкой наживы. Воры встречаются самые разные: от профессионалов, которые пробираются в дом, до мелких воришек, готовых украсть все, что плохо лежит. Оградить себя от таких неприятностей можно с помощью установки системы видеонаблюдения.

Интересные материалы читать все
Колючі шипи одночасно володіють одночасно надзвичайною гостротою і достатньою пружністю. Залежно від призначення колючого дроту..
Особливості застосування колючого дроту
18 января 0 комментария
Сейф является неотъемлемой частью любого солидного гостиничного номера – если в номер класса «Эконом» его установка является..
Сейф в интерьере гостиничной комнаты
13 января 0 комментария
Колюча стрічка проводиться методом холодного штампування на пресах і являє собою оцинковану сталеву стрічку з численними шипами...
Особливості колючого дроту
12 января 0 комментария
Уже багато років колючий дріт стоїть на сторожі різних об'єктів, де потрібна надійна охорона від проникнення. Цей елемент огорожі..
Колючий дріт. Види і ефективність
08 января 0 комментария